Avaleht

PostHeaderIcon Tartumaal käivitub projekt, millega ühendatakse vähemalt 90% eramutest ja ärihoonetest fiiberoptilise sidekaabli võrguga.

Eesti Andmesidevõrk MTÜ on algatanud koostöös kohalike omavalitsustega Tartumaal projekti „Internet Koju“, mille eesmärk on ühendada vähemalt 90% potentsiaalsetest tarbijatest ülikiiret internetiühendust võimaldava fiiberoptilise sidevõrguga. Käesoleval aastal toimub projektide ettevalmistamine, aastatel 2018 - 2020 projekteerimine ja sidevõrgu ehitus.

Loe lisa...

 

PostHeaderIcon Tartu tn 34 kinnistu ja lähiümbruse detailplaneering

Võnnu Vallavolikogu 17.08.2017.a otsusega nr 16 kehtestati Võnnu aleviku Tartu tn 34 kinnistu ja lähiümbruse detailplaneering.
Detailplaneeringu eesmärgiks on Võnnu kooli staadioni rajamine, täiendava ehitusala määramine ning lahenduse andmine krundi haljastusele, heakorrale, juurdepääsuteedele ja tehnovõrkudega varustamisele.
Planeeringuga kavandatav staadion hõlmab endas 6-rajalist 100 ja 110 m sirgega jooksurada, 4-rajalist ovaali pikkusega 250 m, mille sisealale rajatakse jalgpallimuru ning kergejõustiku hüppe- ja heitealade platsid. Staadioni ühte otsa planeeritakse korvpalliplats ning teise otsa kunstmurukattega universaalne väljak. Staadioni inventari ja hooldusvahendite hoidmiseks on kavandatud kütteta abihoone ligikaudu 250 m² ehitusaluse pinnaga.

VÕNNU ALEVIKU TARTU TN 34 ja 34a KINNISTUTE JA NENDE LÄHIÜMBRUSE DETAILPLANEERING (seletuskiri)

JOONISED

 

PostHeaderIcon Mäksa, Haaslava ja Võnnu valdade mehed ja naised! Tulge segarühma tantsima!

See sobib sulle kui:

otsid head trenni;
armastad liikumist;
tahad murda argirutiini;
meeldib esineda;
olla osake Eesti rahvakultuurist;
muusikat kuulates hakkab jalg tatsuma;
oled unistanud tantsupeole minekust.


Oma tantsusoovist anna meile teada hilemalt 22. septembriks.

Üllele See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või 5855 993
Rasmusele See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või 5373 5838
Peebule See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või 508 2255


 

PostHeaderIcon Alates 1. oktoobrist 2017 vahetub jäätmevedaja

Anname teada, et AS Eesti Keskkonnateenused ja Võnnu, Mäksa ja Meeksi valla vahel sõlmitud jäätmeveo lepingu tähtaeg lõpeb 30.09.2017.

Alates 1. oktoobrist 2017.a hakkab Võnnu, Mäksa ja Meeksi  valla jäätmeveo piirkonnas olmejäätmeid vedama uue riigihanke parimaks pakkujaks tunnistatud Ragn-Sells AS. Korraldatud jäätmeveo leping kestab kolm aastat ja selle lõpptähtaeg on 30. september 2020.

AS Ragn-Sells saadab kõikidele jäätmevaldajatele, kohalikult omavalitsuselt saadud registriandmetele tuginedes, uued eeltäidetud jäätmeveo lepingud koos veograafikutega orienteeruvalt ühe kuu jooksul enne veoperioodi algust.

Tõrgeteta teenuse osutamiseks on vajalik allkirjastada uus jäätmeveoleping täpsustamaks mahutite suurust, väljaveo sagedust, veo- ja postiaadresse, kontaktandmeid jm olulist infot ning postitada leping vedajale tagasi.

Juhul kui Ragn-Sells AS poolt saadetud eeltäidetud leping pole jõudnud jäätmevaldajani palume kindlasti võtta ühendust vedaja klienditeenusega või Võnnu Vallavalitsusega, telefonil 53414205 või e-posti aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .

Konteinerid hakatakse tühjendama järgmiste hindadega:

Loe lisa...

 

PostHeaderIcon Laulupidu „Mina jään“ küttis emotsioonid üles

Suvine laulupidu on nüüdseks läbi, kuid jääb veel pikalt meelde.

Esimene päev oli väga väsitav. Et jõuda õigeks ajaks proovi, pidime startima Võnnust hommikul kell 5.00. Päev oli täis proove ja ilm ei halastanud. Õhtuks olid tüdrukud väsinud ja lõdisesid külmast. Õnneks see meid ei murdnud.

Järgmise päeva hommikul olid kõik valmis alustama laulupeo rongkäiku, mis möödus uskumatult kiiresti ja peale väikest kehakinnitust võis laulupidu alata.

Sellel peol olid kõik lauljad eriti säravad. Finaal oli emotsionaalne ja täis noorte uljust. Kordusele tulid kõik hinge puudutavad teosed ja lisaks nõuti laulu „Põhjamaa“, mida polnud sellel aastal repertuaaris. Noortel oli suur jõud.

Tahan tänada tütarlastekoori, tänu kelle pühendumusele laulupidu tõeks sai.

Meie teekonnal on toimetanud suur meeskond.  Reet Tohvri õmbles tüdrukutele ja saatjatele selga imeilusad kleidid. Tiit Viileberg aitas minekule kaasa nõu ja jõuga.

Suur tänu , Tiia Kannik ja Taimi Tamm-Vask, kes olid minule ja tüdrukutele saatjatena toeks igal võimalikul viisil.

Aitäh, Henri Karmiste, kes kandis uhkusega Võnnu keskkooli silti ja hoidis rongkäigus tüdrukute tuju üleval erinevate ergutuslaulude ja hüüete eestvedajana. Tänu Henrile oli meie marssimine väga värvikas ja lõbus.