Avaleht Info

PostHeaderIcon Piirkondlik metsandusspetsialist

Metsandusspetsialist Kim Järvpõld
tel: 51 57 853

Seoses tööülesannete ümberkorraldamise ja isikkoosseisu vähendamisega, lõpetab Keskkonnaamet 2016. aastast metsanduse spetsialisti vastuvõtu valdades, omavalitsuste ruumides ja hakkab edapidi inimesi teendindama vaid Keskkonnaameti Tartu kontoris, Aleksandri 14 kabinetis 212, iga kuu I ja III esmaspäeval, ajavahemikus 10.00-14.00.
Metsateatist saab esitada lisaks Keskkonnaameti kontorisse kohale tulemisele, tähtkirjaga posti teel või elektroonselt kas läbi riigiporaali või siis e-postile
See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. . Metsateatise esitamise võimalustest on täpsemalt kirjutatud ja metsateatise vormid on saadaval Keskkonnaameti kodulehel. Jätkuvalt on võimalik tekkivate küsimuste puhul ja esmase nõu saamiseks pöörduda metsanduse spetsialist poole telefoni (515 7853) või e-posti teel ( See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. ).
Metsateatise täitmisel ja muude metsanduslike teemade puhul saab pöörduda ka SA Erametsakeskuse erametsanduse konsulentide poole, kes pakuvad nõustamisteenust, aitavad täita metsaomanikel erinevaid vajaminevaid vorme, taotleda toetusi ning jagavad üldist teavet metsa kohta. Konsulentide kontaktid on leitavad SA Erametsakeskuse kodulehelt http://www.eramets.ee/konsulentide_nimekiri.