Avaleht Uudised Huvihariduse ja huvitegevuse osalustasude toetus ja transporditoetus

PostHeaderIcon Huvihariduse ja huvitegevuse osalustasude toetus ja transporditoetus

Toetuse määramisel lähtutakse Võnnu Vallavolikogu 12.10.2017.a määrusest nr 13 „Huvihariduse ja huvitegevuse kord“. Eesmärk on soodustada Võnnu valla 7-19 aastaste laste ja noorte huviharidusega ja huvitegevusega tegelemist, milleks puuduvad samal tasemel võimalused Võnnu valla territooriumil. Ühe toetatava kohta antakse huvihariduses või huvitegevuses osalemisega seotud toetusi tagasiulatuvalt alates 01.09.2017.a kuni 31.12.2017.a. Arvestust peetakse ja kulusid kaetakse tegeliku osalemise järgi kuu põhiselt.

Huvihariduse ja huvitegevuse osalustasude toetuse taotlemiseks esitab toetatav või tema seaduslik esindaja vallavalitsusele taotluse, milles on märgitud toetatava ja tema esindaja andmed ja informatsioon huvihariduses ja huvitegevuses osalemise kohta väljaspool Võnnu valda. Osalustasu toetuse määr on kuni 30 eurot kalendrikuus.

Taotlusele lisatakse huviharidust või huvitegevust andva organisatsiooni andmed ja kinnitus toetatava osalemise kohta tegevuses, milleks toetust taotletakse.

Huvihariduses või huvitegevuses osalemise sõidukulude kompenseerimiseks (transporditoetus) esitab toetatav või tema seaduslik esindaja põhjendatud taotluse.

Transporditoetust antakse kuni 100% ulatuses kuludokumentide alusel puudega lapse vanemale, paljulapselistele või üksikvanemaga peredele.

Taotluse vorm on leitav Võnnu valla koduleheküljel. Taotluse vormi võib paberkandjal saada/küsida Võnnu sotsiaalnõunikult või lastekaitsespetsialistilt.

Taotlused esitada aadressil: Võnnu Vallavalitsus Võnnu alevik Võnnu vald Tartumaa 62401 või e-posti teel: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Lisainfo: Võnnu sotsiaalnõunik Iiri Sepping, tel. 53414206, e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Taotluse VORM