Avaleht Uudised

PostHeaderIcon Valla uudised

PostHeaderIcon Ilmunud on Kastre valla detsembri infoleht

Kastre valla infoleht leiad SIIT

 

 

PostHeaderIcon Ilmunud on Kastre valla novembrikuu infoleht

Kastre valla infoleht leiad SIIT

 

PostHeaderIcon Huvihariduse ja huvitegevuse osalustasude toetus ja transporditoetus

Toetuse määramisel lähtutakse Võnnu Vallavolikogu 12.10.2017.a määrusest nr 13 „Huvihariduse ja huvitegevuse kord“. Eesmärk on soodustada Võnnu valla 7-19 aastaste laste ja noorte huviharidusega ja huvitegevusega tegelemist, milleks puuduvad samal tasemel võimalused Võnnu valla territooriumil. Ühe toetatava kohta antakse huvihariduses või huvitegevuses osalemisega seotud toetusi tagasiulatuvalt alates 01.09.2017.a kuni 31.12.2017.a. Arvestust peetakse ja kulusid kaetakse tegeliku osalemise järgi kuu põhiselt.

Huvihariduse ja huvitegevuse osalustasude toetuse taotlemiseks esitab toetatav või tema seaduslik esindaja vallavalitsusele taotluse, milles on märgitud toetatava ja tema esindaja andmed ja informatsioon huvihariduses ja huvitegevuses osalemise kohta väljaspool Võnnu valda. Osalustasu toetuse määr on kuni 30 eurot kalendrikuus.

Taotlusele lisatakse huviharidust või huvitegevust andva organisatsiooni andmed ja kinnitus toetatava osalemise kohta tegevuses, milleks toetust taotletakse.

Huvihariduses või huvitegevuses osalemise sõidukulude kompenseerimiseks (transporditoetus) esitab toetatav või tema seaduslik esindaja põhjendatud taotluse.

Transporditoetust antakse kuni 100% ulatuses kuludokumentide alusel puudega lapse vanemale, paljulapselistele või üksikvanemaga peredele.

Taotluse vorm on leitav Võnnu valla koduleheküljel. Taotluse vormi võib paberkandjal saada/küsida Võnnu sotsiaalnõunikult või lastekaitsespetsialistilt.

Taotlused esitada aadressil: Võnnu Vallavalitsus Võnnu alevik Võnnu vald Tartumaa 62401 või e-posti teel: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Lisainfo: Võnnu sotsiaalnõunik Iiri Sepping, tel. 53414206, e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Taotluse VORM

 

PostHeaderIcon Täiskasvanute hambaravihüvitisest Tartumaal

Tänavu 1. juulist kehtib igale ravikindlustusega täiskasvanule aastas vähemalt 30-eurone hambaravihüvitis. Kuna summa ei kandu üle järgmisesse kalendriaastasse, tasub tänavune hüvitis enne aasta lõppu ära kasutada.

Tänaseks on täiskasvanute hambaravihüvitist kasutanud 22 tuhat inimest üle Eesti ligi 900 tuhande euro eest. Hüvitist saab kasutada kokku 138 hambaravikabinetis.

Tartu maakonnas saab täiskasvanute hambaravihüvitist 13. septembri seisuga kasutada 25 kohas: Tartus Blendent OÜ, City Hambakliinik OÜ, Dentical OÜ, Eda Asseri Hambaravi, Juhanson Hambaravi OÜ, K&M MEDICINE OÜ, Kaaries OÜ, Liivati Hambaravikabinet OÜ, Med&Dent OÜ, S. Vene Hambaravi OÜ, SA Tartu Ülikooli Kliinikum (kahes asukohas), Stomer OÜ ja ULMA Tervisepunkt OÜ. Elvas Elva Hambaprotees OÜ, Elva Hambaravi OÜ (kahes asukohas), Piret Pedak Hambaravi. Mäksa vallas Dentales OÜ, Kambja vallas Dentales OÜ, Laeva vallas Hambaravi Lii Uibonurm, Võnnu vallas Liivati Hambaravikabinet, Ülenurme vallas Liivati Hambaravikabinet OÜ, Puhja vallas Rannu Hambaravi OÜ ja Rannu vallas Rannu Hambaravi OÜ.

Tartu maakonnas on täiskasvanute hambaravihüvitist tänaseks kasutanud 4700 inimest, sh 30eurost hüvitist 2400 inimest ja 85eurost hüvitist 2300 inimest kokku 178 tuhande euro eest.

Loe lisa...

 
Veel artikleid...